OFICIÁLNÍ JEDNOTNÁ KLASIFIKACE UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ČR

AHR ČR zahájí „první kolo“ recertifikace klasifikovaných ubytovacích zařízení, KV Promenáda, srpen 2012

7.8.2012

AHR ČR zahájí „první kolo“ recertifikace klasifikovaných ubytovacích zařízeníPrvním přibližně 250 certifikovaným ubytovacím zařízením bude postupně do konce roku 2012 končit platnost klasifikace Hotelstars Union. Systém registrace a certifikace byl upraven tak, aby umožnil co nejjednodušší průběh recertifikace a prodloužení platnosti klasifikace na další tříleté období. AHR ČR osloví individuálně všechna ubytovací zařízení, kterých se obnovení certifikace týká, a nabídne jim jednoduchou formu prodloužení certifikátu s termínem návštěvy kontrolora.

Recertifikace je připravena tak, aby byla minimalizována administrativa spojená s žádostí a zaměří se hlavně na případné změny oproti původnímu stavu.

Klasifikace bude následně obnovena na roky 2013-2015. Platná klasifikace je podmínkou pro zařazení ubytovacího zařízení do všech propagačních aktivit připravovaných pro klasifikaci Hotelstars Union jak na národní úrovni, tak v rámci společného marketingu všech členských zemí HSU.

V polovině měsíce června byla také spuštěna nová aktualizovaná verze stránek www.hotelstars.cz. Největší změna se týká položky „Žádost o certifikát“, jejíž elektronická podoba byla výrazně zpřehledněna a zjednodušena. Její vyplnění by tedy zájemcům o certifikaci nemělo činit žádné problémy.

Další výrazné změny se týkají prostředí administrace, které ulehčí práci správcům a kontrolorům.

Stránky Hotelstars budou také postupně rozšiřovány o řadu zajímavých informací, už nyní jsou například propojeny s dalšími turistickými portály. Je také připraven nový vzhled znaků Hotelstars, které budou ve všech zemích, které jsou členy Hotelstars Union, jednotné. Tyto znaky budou poprvé vydány ubytovacím zařízením, kterým bude udělena certifikace na roky 2013-2015.

Asociace hotelů a restaurací České republiky z.s.
Ing. Veronika Stránská
Ing. Veronika Stránská
manažer akcí a projektu Hotelstars
stranska@ahrcr.cz
Tel.: +420 773 236 303
Mezinárodní Hotelstars Union web:
https://www.hotelstars.eu/cs/czech_republic/
Přihlášení administrátorů
Zapomenuté heslo
Být členem AHR ČR je výhodné! Klikni zde
Zjistit více