OFICIÁLNÍ JEDNOTNÁ KLASIFIKACE UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ČR

Další ročník ankety "Penzion roku" v plném proudu

9.7.2013

Staropramen PENZION ROKU 2013

Doba dovolených je tady a s ní i další ročník ankety Penzion roku!

Navštívili jste při svých cestách penzion, kde jste byli nadmíru spokojeni?                         

Můžete pro něj až do 31.srpna hlasovat v anketě Staropramen Penzion roku 2013.

Výsledkem bude zcela nekomerční žebříček, který bude výsledkem vašeho hlasování.Pokud se rozhodnete tímto způsobem ocenit práci kvalitních ubytovacích zařízení, získáte zároveň šanci vyhrát ve třech měsíčních slosováních některou z atraktivních cen.

Více na http://www.dopenzionu.cz/clanky/staropramen-penzion-roku-2013-velka-hra-o-pobyty-v-hotelech-a-penzionech-poukazky-do-restauraci-a-dalsi-ceny-806/Jak můžete hodnotit?

Vše je velmi jednoduché. V prezentaci konkrétního penzionu na stránkách www.dopenzionu.cz najdete upoutávku na „Staropramen PENZION ROKU 2013“. Kliknutím na tlačítko „Hlasujte nyní“ se vám otevře formulář, kde oznámkujete dané zařízení v sedmi kritériích a přidáte svůj komentář. Na tomto místě jej můžete také nominovat na titul PENZION ROKU 2013. Vše vám zabere méně než jednu minutu času.

Pokud svůj oblíbený penzion na stránkách Dopenzionu.cz nenaleznete, a přesto máte zájem jej nominovat, pošlete nám prosím přesný název penzionu a adresu, příp. jeho www stránky emailem na kontakt@ftonline.cz.

Anketu organizuje společnost FTonline s.r.o., provozovatel stránek Dopenzionu.cz, společně s Asociací hotelů a restaurací ČR. Hlavním partnerem ankety je společnost Pivovary Staropramen. Mediálními partnery ankety jsou Deník, Kudyzdnudy.cz - CzechTourism, Gastro & Hotel, CzechAdvisor.cz a Hotelstars.cz.Za vaše objektivní hodnocení vám předem děkujeme!!!Kontakt:

FTonline: kontakt@ftonline.cz

AHR ČR: hajkova@ahrcr.cz

Asociace hotelů a restaurací České republiky z.s.
Ing. Veronika Stránská
Ing. Veronika Stránská
manažer akcí a projektu Hotelstars
stranska@ahrcr.cz
Tel.: +420 773 236 303
Mezinárodní Hotelstars Union web:
https://www.hotelstars.eu/cs/czech_republic/
Přihlášení administrátorů
Zapomenuté heslo
Být členem AHR ČR je výhodné! Klikni zde
Zjistit více