OFICIÁLNÍ JEDNOTNÁ KLASIFIKACE UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ČR

GIATA zajišťuje oficiální hvězdičkovou klasifikaci Hotelstars Union

28.12.2021

GIATA zajišťuje oficiální hvězdičkovou klasifikaci Hotelstars Union

Berlínská společnost GIATA, která je technologickým partnerem unie Hotelstars Union, nyní zajišťuje oficiální hvězdičkové kategorie. Všichni uživatelé služby MultiCodes, poskytované společností GIATA, si nyní mohou na denní bázi načíst název státní certifikační organizace společně s příslušnou klasifikací a jsou oprávněni používat termín „hvězdičky“ i symbol hvězdiček u oficiálně klasifikovaných provozů. Hoteliéři, kteří již využívají platformu GIATA Drive sloužící ke správě a distribuci obsahu, mohou díky rozsáhlé partnerské síti o svojí získané klasifikaci informovat tisíce mezinárodních společností napříč celým hodnotovým řetězcem cestovního ruchu.

Kalina Nikolova, vedoucí obchodního úseku společnosti GIATA, k tomu s nadšením uvedla: „Jsme rádi, že se můžeme opřít o unii Hotelstars Union jako o spolehlivého partnera stojícího po našem boku. Naše spolupráce znamená, že celé odvětví cestovního ruchu má nyní k dispozici centralizovaný kanál pro udělování hvězdiček.“

„Využívání technologie a sítě společnosti GIATA umožňuje hotelům v 18 členských zemích celosvětově komunikovat dosažený klasifikační status, a tím též zajistit, aby symbol hvězdiček používali při inzerování pouze ti poskytovatelé ubytování, jimž klasifikace skutečně byla udělena. Tímto způsobem můžeme zajistit plošnou transparentnost a zaručit spotřebitelům nadnárodní ochranu před falešnými hvězdičkami,“ objasnil Markus Luthe, prezident Hotelstars Union.

Asociace hotelů a restaurací České republiky z.s.
Ing. Veronika Stránská
Ing. Veronika Stránská
manažer akcí a projektu Hotelstars
stranska@ahrcr.cz
Tel.: +420 773 236 303
Mezinárodní Hotelstars Union web:
https://www.hotelstars.eu/cs/czech_republic/
Přihlášení administrátorů
Zapomenuté heslo
Být členem AHR ČR je výhodné! Klikni zde
Zjistit více