OFICIÁLNÍ JEDNOTNÁ KLASIFIKACE UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ČR

Výhody Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení ČR, KV Promenáda, červen 2012

7.8.2012

Výhody Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení ČR

Stejná vybavenost, stejné služby, transparentní pravidla, spokojený host - to jsou základní atributy klasifikací Hotelstars Union. Zcela jasný systém, který předem poskytne vám, hostům, odpověď na otázku, jaké služby můžete v jednotlivých hotelových třídách očekávat. Až budete cestovat po České republice, hledejte při svých cestách ta zařízení, která mají znak oficiální klasifikace a hlásí se ke kvalitě a solidnosti.

A jaké jsou výhody klasifikace? Spolupráce evropských zemí je důležitý krok z hlediska otevření se trhu významných turistických destinací. Společná klasifikace přináší jednotný a koordinovaný přístup k certifikaci, jednotné značení klasifikovaných subjektů a otevírá nové možnosti propagace systému klasifikace i zviditelnění všech certifikovaných zařízení. Propagace je zaměřena na online komunikaci - je připravena databáze dvaceti tisíc certifikovaných hotelů ke sdílení dat na systémech Expedia, booking.com, HRS, Google, Tripadvisor a řadě dalších mezinárodních online katalogů a navigačních systémů. Propagace je zajištěna i na dvanácti národních portálech.

Katalog klasifikovaných zařízení nabízí možnost propagace zdarma. Katalog je distribuován na zahraniční zastoupení CzechTourismu, na výstavy, destinačním společnostem, informačním centrům a je k dispozici cestujícím lůžkových vozů společnosti JLV.

Více o propagaci na www.hotelstars.cz.

Asociace hotelů a restaurací České republiky z.s.
Ing. Veronika Stránská
Ing. Veronika Stránská
manažer akcí a projektu Hotelstars
stranska@ahrcr.cz
Tel.: +420 773 236 303
Mezinárodní Hotelstars Union web:
https://www.hotelstars.eu/cs/czech_republic/
Přihlášení administrátorů
Zapomenuté heslo
Být členem AHR ČR je výhodné! Klikni zde
Zjistit více