OFICIÁLNÍ JEDNOTNÁ KLASIFIKACE UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ČR

Začala anketa Staropramen PENZION ROKU 2014

10.6.2014

Začala anketa Staropramen PENZION ROKU 2014

1. června začalo hlasování o nejlepší penziony - Staropramen PENZION ROKU 2014. Anketa vstupuje do svého již 5. ročníku a tradičně ji vyhlašuje společnost FTonline, provozovatel stránek Dopenzionu.cz společně s Asociací hotelů a restaurací ČR.Nominační fáze končí 31. srpna a výsledkem bude 10 nominovaných penzionů vybraných na základě hlasování jejich spokojených hostů. Odborná komise všechny penziony osobně navštíví, určí finální desítku a vybere nejlepší penzion, který na slavnostním Gala večeru Asociace hotelů a restaurací ČR získá prestižní ocenění PENZION ROKU AHR ČR 2014.Hodnocení bude probíhat na stránkách www.dopenzionu.cz,  a postupně i na www.czechadvisor.cz a www.hotelstars.cz.

Letošním cílem je zviditelnit ještě více kvalitních penzionů a zohlednit rozdíly dle velikosti, lokality působení nebo zaměření. Vedle žebříčků TOP 10, TOP 25 a TOP 50 bude vyhlášen  Nejlepší malý penzion, Nejlepší penziony dle zaměření (pro rodiny s dětmi, romantické, venkovské, wellness, pro gurmány, …), Nejlepší penziony podle jednotlivých hodnocených kritérií (prostředí, personál, stravování, služby, pohodlí a nejlepší poměr cena / nabízené služby) a také 3 nejlepší penziony v každém kraji.

Nejlepší pozvánkou budou slova jednoho z vás:

"Vážení přátelé, majitelé a provozovatelé malých i velkých penzionů,

v roce 2013 jsme se zúčastnili již 4. ročníku ankety "Penzion roku". Každoročně pro nás anketa znamená výzvu, kdy je možné ukázat zázemí penzionu a celý penzion hostům novým i hostům stálým a následně se ucházet o jejich přízeň a hlasy do ankety. Cílem celé akce pro nás je posunout se mezi TOP50 a následně mezi TOP10 penzionů v České republice. Tyto TOP kategorie jsou zajímavé tím, že mnoho nových klientů, kteří hledají místo pro svou dovolenou, vybírá na internetu právě podle umístění a hodnocení v anketě Penzion roku. Proto je pro nás účast v anketě zajímavá, dokáže nám každoročně přinést další nové hosty, kteří přijedou posoudit, zda opravdu kvalitu podle ankety splňujeme. Touto cestou velice děkujeme společnosti FTonline s.r.o. za pořádání ankety, ve které mají všechny penziony možnost se zviditelnit. Pokud stále váháte s účastí, určitě neváhejte a jděte do toho, nemáte co ztratit, můžete jenom získat. Budeme se na Vás těšit v dalším ročníku.
"

Za Penzion Uko Jaroslav Uko, majitel

Neváhejte a hlasujte pro svůj oblíbený penzion, můžete vyhrát zajímavé ceny - více info ZDE!

V loňském roce hlasovalo 6.871 hostů, kteří zaslali 8.112 hlasů. Vítězem se stal Penzion U Hrádku (Znojmo), v předchozích letech zvítězily Penzion UKO (Bedřichov), Penzion Seeberg (Františkovy Lázně) a Penzion Prinz (Valtice).

Partnery ankety jsou Pivovary Staropramen, TORK a MERON, mediálními partnery Deník, Gastro&Hotel a CzechTourism.

kontakt  AHR ČR: sekretariat@ahrcr.cz

tel: 236 042 383

kontakt  FT online: kontakt@ftonline.cz

Asociace hotelů a restaurací České republiky z.s.
Ing. Veronika Stránská
Ing. Veronika Stránská
manažer akcí a projektu Hotelstars
stranska@ahrcr.cz
Tel.: +420 773 236 303
Mezinárodní Hotelstars Union web:
https://www.hotelstars.eu/cs/czech_republic/
Přihlášení administrátorů
Zapomenuté heslo
Být členem AHR ČR je výhodné! Klikni zde
Zjistit více