OFICIÁLNÍ JEDNOTNÁ KLASIFIKACE UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ČR

AHR ČR připravuje katalog klasifikovaných zařízení na rok 2013, KV Promenáda, říjen 2012

24.9.2012

AHR ČR připravuje katalog klasifikovaných zařízení na rok 2013Asociace hotelů a restaurací ČR vydala na začátku letošního roku za podpory MMR a agentury CzechTourism první vydání „Katalogu klasifikovaných ubytovacích zařízení České republiky“, která jsou certifikována v rámci evropské klasifikace Hotelstars Union. Mohli jste se s ním setkat například v jídelních a lůžkových vozech, na výstavách CzechTourismu nebo na pobočkách turistických informačních center.

Protože čas běží, a rok 2012 se pomalu a jistě chýlí ke konci, chystáme se na druhé vydání tohoto úspěšného katalogu. Pokud patříte mezi provozovatele hotelu a Vaše zařízení ještě není certifikováno, nebo se Vás týká recertifikace (tzn. že Vám certifikace vyprší koncem roku 2012 a máte zájem o její prodloužení), je nejvyšší čas o tom přemýšlet. Nenechte si ujít příležitost propagace vašeho ubytovacího zařízení. Prezentace katalogů certifikovaných zařízení je zajímavouHmarketingovou podporou, kterou obdrží všechna klasifikovaná zařízení zdarma. Pokud hotel neprovozujete, ale přesto rádi cestujete a dáváte přednost kvalitě, nezbývá než se těšit na další vydání katalogu. Mezitím si můžete letošní katalog stáhnout na stránkách hotelstars.cz nebo prolistovat v některém z informačních center.

Katalog je dvojjazyčný a byl vydán v nákladu 10 000 kusů. Byl distribuován na všech výstavách a veletrzích agentury CzechTourism i na jejich zahraniční zastoupení, byl rozeslán na destinační společnosti České republiky nebo na již zmíněná turistická informační centra.  Podle průzkumu až 30% hostů přijíždějících do České republiky vlakem se rozhoduje o místě ubytování přímo ve vlaku či na nádraží. AHR ČR proto navázala spolupráci s JLV a katalog je k dispozici v jídelních a lůžkových vozech. Toto je jen malý výčet z celkové marketingové podpory, kterou Asociace s partnery klasifikovaným zařízením poskytuje a stejně tak tomu bude i v následujícím roce. Katalog ke stažení a žádost o klasifikaci naleznete na www.hotelstars.cz.

Asociace hotelů a restaurací České republiky z.s.
Ing. Veronika Stránská
Ing. Veronika Stránská
manažer akcí a projektu Hotelstars
stranska@ahrcr.cz
Tel.: +420 773 236 303
Mezinárodní Hotelstars Union web:
https://www.hotelstars.eu/cs/czech_republic/
Přihlášení administrátorů
Zapomenuté heslo
Být členem AHR ČR je výhodné! Klikni zde
Zjistit více