OFICIÁLNÍ JEDNOTNÁ KLASIFIKACE UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ČR

Ubytovací služby v Libereckém kraji 2012

12.6.2012

V sezoně letních dovolených roste zájem

o certifikovaná ubytovací zařízení

Stále více návštěvníků přijíždějících za přírodními krásami Podještědí a Jizerských hor, Českolipska, Českého ráje a Krkonoš, nebo za četnými historickými památkami či kulturními akcemi, dává přednost  službám ubytovacích zařízení, která jsou certifikována dle Regionální certifikace ubytovacích zařízení Libereckého kraje, na období let 2012 - 2014. Její značka nejenže respektuje lokální požadavky na ubytovací kritéria, ale i kritéria Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení ČR, která je součástí mezinárodní certifikace  Hotelstars Union.

Hosté v duchu s dobou vyhledávají ubytovací služby, kde budou mít určitou záruku, že jejich ceny budou odpovídat poskytovaným službám. Podle specifických požadavků si návštěvníci Libereckého kraje mohou vybrat v pestré nabídce ubytovacích zařízení dle typu, v kategoriích hotel, hotel-garni, motel, penzion, ubytování v soukromí a apartmány.

Většina těchto ubytovacích zařízení, která nesou označení Regionální certifikace nebo Hotelstars Union, byla zkontrolována kvalifikovanými kontrolory Asociace hotelů a restaurací České republiky a jsou pro hosty garancí vybavenosti a služeb, odpovídající přidělenému počtu hvězdiček. Hosté, kteří se případně setkají se závažnými nedostatky či problémy souvisejícími s poskytnutými službami, mají možnost je řešit prostřednictvím poskytovatelů certifikace.  Navíc  nyní mají prostřednictvím projektu Asociace hotelů a restaurací ČR „Czech Advisor“ možnost si přečíst reference hostů na užité služby mnohých ubytovacích zařízení, na webových stránkách ubytovacích zařízení nebo na www.czechadvisor.cz .

S oběma druhy certifikací má veřejnost příležitost se blíže seznámit na internetových stránkách www.liberecky-kraj.cz , nebo www.hotelstars.cz. Většina Regionálních informačních center je navíc vybavena Katalogem certifikovaných ubytovacích zařízení dle mezinárodní  certifikace Hotelstars Union na území  České republiky.Asociace hotelů a restaurací České republiky z.s.
Ing. Veronika Stránská
Ing. Veronika Stránská
manažer akcí a projektu Hotelstars
stranska@ahrcr.cz
Tel.: +420 773 236 303
Mezinárodní Hotelstars Union web:
https://www.hotelstars.eu/cs/czech_republic/
Přihlášení administrátorů
Zapomenuté heslo
Být členem AHR ČR je výhodné! Klikni zde
Zjistit více