OFICIÁLNÍ JEDNOTNÁ KLASIFIKACE UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ČR

Výhody regionální certifikace Libereckého kraje

3.7.2012

Výhody regionální certifikace Libereckého krajeHlavním motivačním nástrojem pro ubytovací zařízení bude získání výhody „bezplatné“ propagace a marketingu jejich zařízení a získání kreditu kvalitního a certifikovaného poskytovatele služeb.

Výhody, které přinese majitelům a provozovatelům hotelů a penzionů Regionální certifikace ubytovacích služeb, jsou:

- prezentace certifikovaných zařízení na turistickém internetovém portálu Libereckého kraje www.liberecky-kraj.cz  s umístěním na předních místech seznamu ubytovacích zařízení

- prezentace zařízení v datovém skladu turistických zařízení Libereckého kraje, ze kterého čerpají data na svoje stránky všichni napojení partneři, např. všechny turistické regiony kraje, města apod.

- prezentace zařízení v tištěném katalogu ubytovacích zařízení Libereckého kraje, který vyjde na podzim 2012. Katalog bude prezentován na všech veletrzích cestovního ruchu a prezentačních akcích, kterých se Liberecký kraj účastní, v ČR i zahraničí. Certifikovaná zařízení budou umístěna na předních místech a zároveň zvýrazněna.

- bezplatná prezentace propagačních materiálů certifikovaných zařízení na veletrzích cestovního ruchu s možnou osobní účastí

- uvádění zařízení při potřebách marketingu cestovního ruchu Libereckého kraje (např. newsletter Cestou necestou, FB, atd.)

- možnost spolupráce při organizování famtripů a presstripů

- prezentace zařízení prostřednictvím stránek HSU (další výhody HSU na stránkách www.hotelstarsunion.cz)

Asociace hotelů a restaurací České republiky z.s.
Ing. Veronika Stránská
Ing. Veronika Stránská
manažer akcí a projektu Hotelstars
stranska@ahrcr.cz
Tel.: +420 773 236 303
Mezinárodní Hotelstars Union web:
https://www.hotelstars.eu/cs/czech_republic/
Přihlášení administrátorů
Zapomenuté heslo
Být členem AHR ČR je výhodné! Klikni zde
Zjistit více